Jindřich Štěpánek: Jendis - první české golfové pohádky

-11% NOVINKA

Tak golf u nás má už i své první pohádky! Malé čtenáře a golfisty potěší a pobaví osmnáct milých a hravých příběhů spjatých s golfem. Osmnáct - jako je jamek na golfovém hřišti.

A kdože je to ten Jendis? Kouzelný dřevěný panáček, který v každé pohádce zažívá nějaké napínavé dobrodružství, sem tam trochu kouzlí a hodně pomáhá dětem i zvířátkům. A hlavně - hraje golf.

Jendis opravdu existuje... Nevěříte? Objednejte si ho spolu s knihou a uvidíte sami! Je to totiž funkční dřevěná figurka, jejíž autorem je výtvarník a sklář Jan Schovánek. A tato figurka zcela reálně pomáhá dětem při hraní golfu. Umí totiž odpalovat míčky jako skutečný golfista!

Knihu ilustrovala paní Ditta Kůtová, jejíž ilustrace takřka zhmotňují kouzelný Jendisův svět; postavičce Jendise vdechla život paní ilustrátorka Barbora Kumpfová. Celek je díky jejich vzájemnému sladění, procítění atmosféry příběhů a charakteru postav a postaviček (a golfu samého) půvabně hravý - hravě půvabný.

Po přečtení této knížky budete mít jistě chuť si tento krásný sport vyzkoušet i vy. Ale pozor, té chuti už se jen tak nezbavíte!

Vazba: pevná

Počet stran: 67

Ilustrace: Ditta Kůtová, Barbora Kumpfová

ISBN 978-80-908688-5-4

Zvolte si variantu:

Cena od 338,00 Kč 380,00 Kč