Divohrátky

            Divné                             Divoké                            Divutvorné                         Divadelní


Přidružený projekt našeho nakladatelství

   

Již od raného dětství jsem vnímala tři středobody svého vesmíru: knihy (včetně psaní), herectví a děti.

A čím jsem starší, tím víc se to nějak skloubuje dohromady. Právě divohrátky jsou takovým propojením divadla, literatury a dětského světa.

Hrajeme maňáskové divadlo, objednejte si  naše představení!

Aktuálně se jedná o dvě vystoupení:

1) Příběh "Alenka a víla" podle stejnojmenné pohádky Marie Kůtové z knihy "Třináct pohádek". Zároveň v pohádce zazní dvě písničky z mé oboustranné knihy s CD "Dřímej i ty/Vstávej i ty". Jde o zimní-vánoční příběh, ale hraji jej ve všech ročních obdobích.

2) Příběh "Vodník" podle stejnojmenné pohádky Marie Kůtové z knihy "Třináct pohádek". Zároveň v pohádce zazní písnička z mé oboustranné knihy s CD "Dřímej i ty/Vstávej i ty". Jde o letní příběh, ale hraji jej ve všech ročních obdobích.

Pro dospěláky zinscenuji dramatický přednes autorské poezie či hudební představení - své autorské písničky.

Maňásková představení jsou minimalistická, o délce cca 20 minut (dle věku a pozornosti malých diváků). Pro školy, školky, kavárny, rodinná a mateřská centra, dětská centra, dětské domovy, nemocnice, ústavy a další zařízení pro děti i dospělé, jak je libo... Cena 30,-Kč za dítě (pro skupinu minimálně 15 dětí), v případě následné besedy pro ZŠ (celková délka programu cca 45 minut) 50,-Kč za dítě, plus doprava na místo a zpět. Pokud budu mít na místě více vystoupení, cena za dopravu se samozřejmě rozloží mezi objednavatele. Dospělácká představení uděláme dlouhá dle potřeby, zhruba v rozmezí od 5 do 90 minut.

Na Moravě a ve Slezsku to zvládneme v blízkých termínech, v Čechách na objednání několik měsíců dopředu.

Využijte náš kontaktní formulář, e-mail nebo telefon:


E-mail: nakladatelstvi.pampeliskov@email.cz
Telefon: +420 608 705 553

Kontaktní formulář: