Elzina Pampelišková: Až na dřeň

Libozvučné básně, které jdou až na dřeň. Nechte se vtáhnout do víru bouřlivých emocí, myšlenek, slov, obrazů. Některé vás dojmou, jiné rozesmutní či rozzlobí, další vyloudí úsměv na tváři. Rozhodně vás neponechají chladnými. Každá žena najde v knize to své, snad dokonce sama sebe.

Dvacet působivých ilustrací ještě umocní celkový dojem.

Ilustrace: Barbora Kumpfová

Formát: A5

Počet stran: 106

Vazba: pevná

ISBN 978-80-908202-1-0

EAN: 9788090820210

261,00 Kč

Z ohlasů čtenářů: "Máme úžasnou zpětnou vazbu za knížku Až na dřeň, všichni jsou z ní nadšení... Básně se jich skutečně osobně dotýkají a všechny ženský, kterým jsem ji věnovala, se s nimi ztotožňují. Je to prostě Bomba..."

"Na těchto básních se mi líbí, jak jsou metaforické, že každý člověk si pod nimi představí úplně rozdílné obrazy, ale v podstatě jsou všechny správné."

"Dobrý den, teda musím smeknout před Vaším básnickým umem, to je neuvěřitelné... taková nádherná sbírka básní... Svému muži jsem četla báseň Tátu a musím říct, že nás báseň oba hodně zasáhla a moc dojala... Celá sbírka absolutní nádhera a musím Vám říci, že s většinou jsem se absolutně ztotožnila... taková životní výpověď. Myslím, že tato kniha zasáhne hodně žen...🙂❤. A název Až na dřeň k té sbírce sedí naprosto přesně."