Eliška Fojtová: Ilegální jablko

Předprodej -33%

Začínala mít podivný pocit, že ji kdosi sleduje. Temné oči schované pod tmavou kapucí mezi temnými domy temných uliček pod nepřetržitě zešedlým nebem... Ten pocit mívala často. A většinou ji opravdu někdo sledoval - bytost plná strachu.

Zdánlivě slepá zatemněná okna, zavřené dveře. Občas se na ulicích zablýskla střelba, ale téměř nikdy nebyli vidět ani útočníci, ani živé terče. Jen míhající se stín, sem tam, neodlišující se barevně od pozadí.

Cítila se čím dál tím stísněněji. Takhle riskovat, zrovna když jde k Filipovi... Vkročila na most přes bývalou řeku. Vtom její oči upoutalo cosi barevného na dně koryta.

--------------------------------------------------------

Postapokalyptický svět, ve kterém se zbylí lidé stýkají výhradně přes virtuální realitu. Vše je plně automatizováno. I zde se najde pár jednotlivců, kteří bytostně touží po čemsi opravdovém - ať už jde o věci, jídlo či vztahy. Jedním z takových odvážlivců je Andrea. Jaké si najde cestičky a jaká úskalí a překvapení ji při tom čekají, o tom se dočtete v této knize - prvním díle sci-fi romance.

Ilustrace: barevné, Ludmila Ondrašíková

Vazba: pevná

Počet stran: 130

Obálka se může ještě změnit.


221,00 Kč 330,00 Kč